16-22 listopada 2020 r. – Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce – ONLINE!

grafika - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce

Jak co roku, w listopadzie, organizowany jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP). Tegoroczna edycja będzie miała jednak wyjątkowy charakter. Z powodu pandemii szeroki wachlarz wydarzeń zaplanowano w formule on-line. To jednak nie oznacza, że zabraknie ciekawych warsztatów, seminariów, wykładów czy indywidualnych konsultacji. Wręcz przeciwnie. Organizatorzy zaplanowali niezwykle interesujące i inspirujące wydarzenia, które zostaną zorganizowane we współpracy z kilkudziesięcioma instytucjami z Małopolski.

Każdy kto chce rozwijać skrzydła w biznesie i jest zainteresowany szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości z pewnością podczas ŚTP znajdzie coś dla siebie. Program bowiem, mimo innej formy, jest niezwykle ciekawy i wartościowy. W tym roku, pomimo niesprzyjającego czasu pandemii zaplanowano prawie 200 wydarzeń przygotowanych przez ponad 30 partnerów. Wydarzenia będą emitowane m.in. z Krakowa, Nowego Sącza, Wadowic, Chrzanowa, Zatora, Tarnowa. Od lat zainteresowanie przedsięwzięciem wśród Małopolan jest bardzo duże. W ubiegłym roku w wydarzeniach organizowanych przez kilkudziesięciu Partnerów uczestniczyło ok 10 tysięcy zainteresowanych.

Koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Realizacja przedsięwzięcia w tak szerokiej formule jest możliwa dzięki współpracy z instytucjami partnerskimi z regionu.

Żeby wybrać odpowiednie dla siebie wydarzenie, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki wydarzeń znajdujących się na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, odbywają się głównie ONLINE, na część z nich obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2020 realizowany jest w ramach projektu „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

grafika - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce. 16 - 22 listopad 2020 roku.

Źrodło: małopolska.pl

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content