21 marca – Witamy wiosnę w Powiecie Limanowskim

21 marca 2024 r.

21 marca jest datą, która rozpoczyna kalendarzową wiosnę. Wraz z rozkwitającą i budząca się do życia przyrodą jeszcze chętniej wyruszamy na wiosenne wędrówki. Zwłaszcza wiosną polecamy szlaki Beskidu Wyspowego oraz Gorców, a także liczne atrakcje naszego regionu.

Przypominamy o zakładce DLA TURYSTY dostępnej na stronie www.powiat.limanowski.pl., zawierającej interesujące wiadomości na temat powiatu, mnóstwo informacji przydatnych na szlaku oraz podczas planowania wypraw i aktywnego wypoczynku.

Szczególnie godnym polecenia miejscem do obserwacji odżywającej po zimowej przerwie natury, są miedzy innymi ścieżki przyrodnicze oraz rezerwaty na terenie Powiatu Limanowskiego, które stanowią ostoję dla wielu rzadkich oraz objętych ochroną, lokalnych gatunków fauny i flory.

Zapraszamy do cieszenia się wiosennymi dniami w Powiecie Limanowskim!

fot. Szymon Sadowski