58 nowych policjantów w garnizonie małopolskim

policjanci

2 lipca br. w jednostkach małopolskiego garnizonu Policji służbę rozpocznie 58 nowych funkcjonariuszy. To już czwarte w tym roku przyjęcie do służby w jednostkach Policji w województwie małopolskim. Nowo przyjętym policjantom życzymy wielu sukcesów w służbie.

Najwięcej bo aż 16 osób nowych funkcjonariuszy zasili szeregi Komendy Miejskiej Policji oraz  Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Zasilone zostaną także szeregi komend powiatowych i komisariatów w regionie. do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie trafi 8 nowych funkcjonariuszy. Do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przydzielonych zostanie 6 policjantów. Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie wzmocniona zostanie przez 7 nowych funkcjonariuszy. Komenda Powiatowa Policji w Krakowie, Komenda Powiatowa Policji w Bochni oraz Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach zyskają po 2 młodych adeptów sztuki policyjnej. W jednostkach Policji w Limanowej, Olkuszu, Proszowicach oraz Zakopanem służbę rozpocznie po 1 nowym funkcjonariuszu.