Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś”

Konkurs Kolęd i Pastorałek "Gore Gwiazda Jezuskowi w Przedszkolach Dziś" -uczestnicy oraz ich opiekunowie na wspólnym zdjęciu

„Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś” – pod takim hasłem po raz siódmy odbywał się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie zorganizowało Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce oraz Fundacja „Wesoły Promyczek”.

W tym roku na scenie zlokalizowanej w Karczmie Matras w Limanowej wystąpiło ponad 700 uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy chcieli wziąć udział w tym naszym konkursie. Podziękowania należą się rónież sponsorom, bez których radość dzieci byłaby trochę mniejsza, bo to właśnie oni ufundowali nagrody – mówi Bogusława Darowska Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Mordarce.

Jury przyznało nagrody dodatkowe dla:

Justyny Raczek „Najpiękniejsza nocka” – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Chatka  Małego Skrzatka w Mordarce. Moniki Ociepki „Jezusa Narodzonego” – Miejskie Przedszkole nr 3 w Limanowej, Zofii Florek „Kołysanka dla dzieciątka” – Zespół Szkolno – Przedszkolny  w Ujanowicach.

KOMISJA KONKURSOWA W SKŁADZIE:

Renata Biernat – przewodnicząca komisji, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Limanowej, Edyta Król – Gminny Zespół Obsługi Szkół – Gmina Limanowa, Monika Nawalaniec – dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Jacek Smaga – kierownik Zespołu Regionalnego „Limanowianie” im. Ludwika Mordarskiego.