Apel Starosty Limanowskiego

Zdjęcie przedstawiające w mikoroskopijnym przybliżeniu bakterie z napisem przez środek KORONAWIRUS Apel Starosty Limanowskiego

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Powiatu Limanowskiego

Od jutra Powiat Limanowski oznaczony będzie żółtym kolorem na mapie Polski zakażeń, co będzie wiązać się z większymi restrykcjami – m.in. limit gości do 100 osób przy organizacji wesel, imprezy sportowe przy udziale 25% publiczności, imprezy kulturalne do 100 uczestników oraz 25% publiczności w obu przypadkach obowiązek zakrywania ust i nosa, w obiektach gastronomicznych 1 osoba na 4 mkw oraz obowiązek zakrywania ust i nosa. W kościołach pozostaje obowiązek zakrywania ust i nosa, z wyłączeniem osób sprawujących kult. W przestrzeni publicznej nie ma nakazu noszenia maseczek – obowiązek zachowania dystansu społecznego 1,5 m.
W związku z powyższym ponawiam prośbę i apel o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wytycznych i zaleceń sanitarnych. Bądźmy odpowiedzialni za swoje, ale przede wszystkim za zdrowie innych: swoich bliskich i wszystkich mieszkańców powiatu. Tylko w ten sposób będziemy mogli zapanować nad rozprzestrzeniająca się epidemią koronawirusa.
image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content