Apel Starosty Limanowskiego – zostań w domu

grafika - Apel Starosty Limanowskiego - zostań w domu

Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy Powiatu Limanowskiego!

Obecnie mamy do czynienia z dużym wzrostem zakażeń koronawirusem, który nabiera coraz większej siły. W związku z tym, apeluję do Państwa o rozwagę, zachowanie szczególnej ostrożności oraz przestrzeganie reżimu sanitarnego. To jest czas, w którym powinniśmy ograniczać spotkania i pozostać w domu.

Celem wszystkich naszych działań jest zapobieganie rozpowszechnianiu koronawirusa. Dzięki tym rygorom oraz Państwa postępowaniu mającemu na celu izolowanie się, zmniejszenie aktywności i  kontaktów społecznych mamy nadzieję, że uda nam się zmniejszyć liczbę zakażeń koronawirusa w naszym otoczeniu.

Chcę Państwu podziękować za zrozumienie i działania dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

Na koniec życząc zdrowia, przestrzegam przed nieprawdziwymi informacjami na temat wirusa i zachęcam do zasięgania wszelkich informacji z powiatowej strony internetowej: https://powiat.limanowski.pl/…/koronawirus-co-musisz…/ oraz z informacji zamieszczanych na rządowych stronach – www.gis.gov.pl, www.gov.pl/web/zdrowie.