Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

tel: 18 33 37 800


Atrakcje z okazji Dnia Dziecka w Powiecie Limanowskim

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka.  Z tej okazji w Powiecie Limanowskim odbywać się będzie wiele wydarzeń oraz atrakcji z których skorzystać będą mogły cale rodziny .

4 czerwca  2023 r. od godziny 13:00 na placu przed budynkiem Limanowskiego Domu Kultury (ul. Bronisława Czecha) odbędzie się wydarzenie w ramach świętowania Dnia Dziecka. W programie imprezy przewidziane są liczne atrakcje dla najmłodszych m.in.: dmuchane place zabaw, food trucki,  zabawy z animatorami , konkursy , warsztaty i pokazy oraz występy dziecięcych zespołów artystycznych. Młode talenty zaprezentują się podczas XII edycji „Limanowskiego Talent Show”.

Szczegółowe informacje dostępne są na poniższym plakacie:

1 czerwca 2023 r. Dzień Dziecka organizuje Pływalnia Limanowska . Jednym z organizatorów wydarzenia jest również  Powiat Limanowski.  Zapraszamy w godzinach od 16:30 do 18:30.

1 czerwca br. (czwartek) w godz. 16.00 – 18.00 Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy zaprasza  dzieci do wspólnego spędzenia Dnia Dziecka , który odbędzie się  na placu przy Hali Widowiskowo – Sportowej w Kamienicy. W programie wydarzenia znajdą się gry i zabawy oraz bezpłatne atrakcje (zjeżdżalnia, wata cukrowa, lody).

W niedzielę 4 czerwca 2023 r. od godz.14:00 na terenie Parku Wodzickich w Porębie Wielkiej Gmina Niedźwiedź organizuje obchody Dnia Dziecka. Dochód z pikniku organizowanego podczas wydarzenia będzie przeznaczony na wkład własny do zakupu lekkiego samochodu ratowniczo- gaśniczego 4X4. Podczas festynu wstęp do Ośrodka Edukacyjnego Gorczańskiego Parku Narodowego będzie bezpłatny.

4 czerwca br. Gmina Słopnice zaprasza na niedzielny Piknik Rodzinny, który rozpocznie się od godziny 14: 00 na placu obok Zespołu Placówek Oświatowych. Na uczestników  czeka mnóstwo atrakcji. W programie znalazły się m. in.: występ zespołu regionalnego „Mali Słopniczanie”, występy przedszkolaków i uczniów, ARS Klub Kyokushinkai, występy uczniów Szkoły Muzyki Rozrywkowej „TerazMy” oraz liczne  atrakcje zapewnione przez kluby i organizacje ze Słopnic.

Ponadto dostępne do dyspozycji najmłodszych będą: zjeżdżalnie, dmuchańce, darmowych fotopamiątki, malowanie twarzy i wiele innych.

Dzień Dziecka w Gminie Tymbark rozpocznie się 4 czerwca 2023r. o godzinie 15:00 na terenie obok Miasteczka Rowerowego. Wśród licznych atrakcji przewidziane są m.in. pokazy, koncerty, degustacja potraw oraz wieczorna zabawa „Piana Party”:

W niedzielę 4 czerwca br. również Ochotnicza Straż w Ujanowicach (gmina Laskowa) organizuje wydarzenie z okazji Dnia Dziecka.  Impreza obok stadionu AKS Ujanowice rozpocznie się o godzinie 14:00. Wśród atrakcji nie zabraknie dmuchańców, trampolin, konkursów z nagrodami. O godzinie 18:00 odbędzie się losowanie nagród w loterii :

Młodych i trochę starszych czytelników w Dniu Dziecka  zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej organizując akcję pn. „Książka jest jak ogród”. W ten sposób limanowska biblioteka włącza się w obchody XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 1,3,5,6,7 czerwca 2023 r. Osoby, które założą w tych dniach kartę czytelniczą otrzymają nie tylko przepustkę do ogrodu książek jakim jest biblioteka, ale również otrzymają kwiatowy akcent.

Życzymy wszystkim, a zwłaszcza najmłodszym, beztroskiego, radosnego spędzenia Dnia Dziecka w Powiecie Limanowskim!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content