Bezpłatne konsultacje BDO dla przedsiębiorców

Bezpłatne konsultacje BDO dla przedsiębiorców - informacja

28.02.2020 r. w godzinach 9:00-15:00 w Budynku Domu Kultury w Niedźwiedziu  odbędzie się dyżur Ekodoradcy dla biznesu, adresowany dla przedsiębiorców w szczególności z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Podczas indywidualnych spotkań, zainteresowani przedsiębiorcy, otrzymają informacje na temat najważniejszych kwestii środowiskowych, związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą w szczególności:

•           w zakresie wymogów prawnych w obszarze ochrony środowiska m.in. Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

•           możliwości wdrażania w podmiotach gospodarczych nowoczesnych technologii i rozwiązań w zakresie ochrony środowiska,

•           źródeł finansowania zarówno inwestycji z zakresu ekoinnowacji, jak i energii odnawialnej, czy też efektywności energetycznej,

•           założeń Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (GOZ).

Ekodoradcy dla biznesu funkcjonują w ramach Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości i stanowi część ważnego przedsięwzięcia realizowanego w naszym województwie pn. EkoMałopolska.

Działalność Ekodoradców dla biznesu jest nieodpłatna.

Ekodoradcy dla biznesu
Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości
ul. Jasnogórska 11, 31-358 Kraków
tel. +48 12 376 91 58
ekodoradcy@mcp.malopolska.pl

 

źródło UG Limanowa

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content