Bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich w małopolskich gminach

RPO małopolska - fundusze europejskie, konsultacje

Niewiele wiesz o Funduszach Europejskich, ale potrzebujesz dofinansowania, nie masz możliwości, dotarcia do najbliższego Punktu Informacyjnego, a może chcesz zapytać o projekt, który już realizujesz. Eksperci wyjaśnią, jak wygląda cała droga starania się o wsparcie – jakie dokumenty przygotować, jak samemu poprawnie wypełnić wniosek, z kim i kiedy się kontaktować, jakie są zasady korzystania z pomocy i jak się potem z niej rozliczyć.

Konsultanci podpowiedzą, na co w tej chwili można dostać dotacje, gdzie szukać dobrze oprocentowanej pożyczki, w jakich kursach i szkoleniach wziąć udział, czy jak promować realizowany projekt.

Ponadto będzie można bliżej zapoznać się z ofertą inicjatywy LEADER, a osoby i instytucje realizujące projekty mogą np. sprawdzić, czy dobrze wywiązują się z obowiązków promocyjnych. Co najważniejsze, pomoc, którą oferują konsultanci, jest całkowicie darmowa.

Pierwsze konsultacje odbędą się już 4.03 br. w Urzędzie Miasta i Gminy Świątniki Górne (Sala obrad)  o 9.30.

Projekt zagości we wszystkich gminach województwa małopolskiego. Aby spotkać się i porozmawiać z konsultantami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich warto śledzić stronę stronę internetową: www.rpo.malopolska.pl.

źródło: malopolska.pl