Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Budynki Sekcji Transportu Szpitala Powiatowego w Limanowej już po odnowieniu

Zakończyły się roboty związane z odnowieniem zabudowań warsztatowo-garażowych użytkowane przez Sekcję Transportu Szpitala Powiatowego w Limanowej zlokalizowanych na ul. Witosa 28.

Przeprowadzone prace były kontynuacją wcześniejszej inwestycji, realizowanej na przełomie 2019 i 2020 roku, obejmującej wykonanie instalacji fotowoltaicznej oraz elewacji budynku w którym znajduje się ośrodek zdrowia i siedziba Sekcji Transportu.

Zakończone w tym miesiącu prace trwały od marca bieżącego roku. Ich zakres obejmował: wymianę okien, ocieplenie ścian, naprawę uszkodzeń dachu, wykonanie elewacji, założenie rynien oraz kompleksowe odwodnienie budynków warsztatowo-garażowych. Roboty budowlane w ramach inwestycji w całości wykonali pracownicy Sekcji Remontowo-Budowlanej  Szpitala Powiatowego w Limanowej.

Łączny koszt obydwóch inwestycji wyniósł ponad 600 tys zł.

Na ścianie jednego z budynków powstała  powierzchnia reklamowa o powierzchni 3 m x 6 m (wys. x szer.) przeznaczona do wynajmu. Informacje na temat wynajmu można uzyskać pod numerem 18/ 33-71-842.

źr.: szpital.limanowa