Diecezjalne Warsztaty Muzyczne

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne, odbędą się na terenie powiatu limanowskiego w Pasierbcu w dniach 8-9 grudnia. Na spotkania może zapisać się każdy kto śpiewa, gra na instrumentach i lubi muzykę. Zapisy trwają do 2 grudnia 2018! W programie, m. in.: codzienna Eucharystia, ćwiczenia emisji głosu, śpiew w czterogłosowym chórze, zajęcia dla instrumentalistów, praca w grupach, integracja oraz niedzielny koncert podsumowywujący warsztaty. Liczba miejsc w sekcjach instrumentalnych jest ograniczona! Do aktywnego udziału w warsztatach dla instrumentalistów zapraszamy osoby z minimum pięcioletnim doświadczeniem w grze na danym instrumencie (np. 5 klasa szkoły muzycznej I stopnia lub równoważne 5 lat nauki) - warsztaty dla instrumentalistów nie są przeznaczone dla osób, które dopiero uczą się grać na instrumencie, takie osoby mogą się zgłosić i brać udział w warsztatach w charakterze obserwatora. Osoby, które w dniu rozpoczęcia warsztatów będą niepełnoletnie muszą dostarczyć podczas rejestracji pisemną zgodę od rodziców (lub opiekunów prawnych). Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o kontakt na adres mailowy: dwmtarnow@gmail.com lub telefonicznie: ‭513 330 573

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne, odbędą się na terenie powiatu limanowskiego w Pasierbcu w dniach 8-9 grudnia. Na spotkania może zapisać się każdy kto śpiewa, gra na instrumentach i lubi muzykę. Zapisy trwają do 2 grudnia 2018!

W programie, m. in.: codzienna Eucharystia, ćwiczenia emisji głosu, śpiew w czterogłosowym chórze, zajęcia dla instrumentalistów, praca w grupach, integracja oraz niedzielny koncert podsumowywujący warsztaty.

Liczba miejsc w sekcjach instrumentalnych jest ograniczona! Do aktywnego udziału w warsztatach dla instrumentalistów zapraszamy osoby z minimum pięcioletnim doświadczeniem w grze na danym instrumencie (np. 5 klasa szkoły muzycznej I stopnia lub równoważne 5 lat nauki) – warsztaty dla instrumentalistów nie są przeznaczone dla osób, które dopiero uczą się grać na instrumencie, takie osoby mogą się zgłosić i brać udział w warsztatach w charakterze obserwatora.

Osoby, które w dniu rozpoczęcia warsztatów będą niepełnoletnie muszą dostarczyć podczas rejestracji pisemną zgodę od rodziców (lub opiekunów prawnych).

Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o kontakt na adres mailowy: dwmtarnow@gmail.com lub telefonicznie: 513 330 573

 

Więcej szczegółów na Facebooku

image_pdfimage_print

Udostępnij