„Dom mocy bez przemocy” – wystawa prac konkursowych w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej

1 grudnia 2023 r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej jest organizatorem konkursu, skierowanego do uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych Powiatu Limanowskiego pn.: „Dom mocy bez przemocy”. Prace powstałe w ramach projektu  dostępne są do zwiedzania w galerii Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (rynek 25) do 8 grudnia 2023 r.

Konkurs zorganizowany został z myślą o promowaniu i kształtowaniu wśród dzieci i młodzieży zachowań oraz postaw wolnych od przemocy, szczególnie do rozbudzaniu wśród uczestników potrzeby kreowania pozytywnych relacji domowych – bliskości, serdeczności, życzliwości, szacunku i empatii w relacjach domowych. Zadaniem uczniów było przygotowanie pracy artystycznej – projektu gadżetu zawierającego hasło – przesłanie przeciwko przemocy.

Zapraszamy do zwiedzania nowej wystawy w PCIT w Limanowej.