„Domowe grillowanie” w DPS Szczyrzyc

Domowe grillowanie występ uczestników DPS Szczyrzyc

13 czerwca w Domu Pomocy Społecznej w Szczyrzycu odbyło się „Domowe grillowanie”, czyli spotkanie zorganizowane w celu spędzenia wolnego czasu przy dobrej zabawie i w miłym towarzystwie dla mieszkańców, pracowników DPS oraz zaproszonych gości. W wydarzeniu wzięli udział m.in. Jan Puchała – Starosta Limanowski, Mieczysław Uryga – Wicestarosta Limanowski, Monika Nawalaniec – Dyrektor PCPR.

Podczas spotkania uczestnikom czas umiliła grupa „Szczyrzycki ton” składająca się z mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Szczyrzycu. Orkiestra wystąpiła  z krótkim  recitalem pt.”Pszczółka maja”. Następnie był czas na domowe grillowane czyli poczęstunek w formie smacznych kiełbaskach, a po nim rozpoczęły się zabawy – przechodzenie pod sznurkiem, wycieczka do ZOO oraz loteria fantowa, w której każdy z mieszkańców mógł wygrać niespodziankę.

Dziękuję za organizację „Domowego grillowania” – wydarzenia, które przeznaczone jest dla mieszkańców DPS, po to aby wspólnie mogli spędzić czas przy smacznych grillowych potrawach i przy dobrej zabawie. Dzięki tego typu spotkaniom umacnia się więź pomiędzy mieszkańcami oraz pracownikami. Jest to także doskonała okazja do rozmowy i wymiany cennych doświadczeń przy dobrej zabawie i w radosnej atmosferze – podsumował spotkanie Starosta Limanowski Jan Puchała.