Festyn rodzinny w Kamienicy

10 czerwca 2018r. w Kamienicy odbył się XII Parafialny Festyn Rodzinny. Na imprezę tą przybyło wiele rodzin z parafii w Kamienicy i okolic.  Dla uczestniczących w festynie rodzin przygotowano liczne atrakcje. Sponsorem nagród był m.in. Powiat Limanowski.

Do najciekawszych wydarzeń, w których warto było wziąć udział, można zaliczyć:

występ pań z Gminnego Klubu Seniora z uczniami klasy III Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kamienicy, Zespołu Regionalnego „Zasodnioki” z Zasadnego, Zespół Cheerleaders „Diamond Cheer” oraz Zespołu Regionalnego „Gorce”, które działają przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kamienicy.

Ponadto były gry i zabawy integracyjne, parada motocyklowa, kuchnia regionalna, ściana wspinaczkowa, przejażdżki konne oraz dyskoteka prowadzona przez Dj’a. Laureatom gminnego konkursu profilaktycznego „Postaw na rodzinę” wręczono nagrody.

Oprac.na podst.: www.kamienica.net.pl

Fot.: www.kamienica.net.pl