„HEJ KOLĘDA” – koncert kolęd i pastorałek w Limanowskim Domu Kultury

8 grudnia 2023 r.

Limanowski Dom Kultury zaprasza na koncert kolęd i pastorałek „Hej Kolęda!”, który odbędzie się w sobotę 30 grudnia o godz. 17:00 w sali widowiskowej LDK.

Koncert kolęd i pastorałek „Hej Kolęda!” to coroczne wydarzenie , podczas którego spotykamy się, się aby wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze polskie utwory bożonarodzeniowe i świąteczne. Koncert jest również okazją do zaprezentowania artystów wywodzących się z regionu.

W programie tegorocznego koncertu jest wspólne kolędowanie z Karoliną Szczurowską z zespołem.Artystka zadebiutowała w 2018 roku w programie telewizyjnym „The Voice Kids”, po którym wydała swój debiutancki album zatytułowany “KARO”. Płyta zawierała 10 autorskich utworów, z których aż 5 zostało wydanych jako single. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych singli z albumu był utwór pt. „Poranna”, który powstał we współpracy z Antkiem Smykiewiczem. Płyta zdobyła bardzo pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i od słuchaczy. Karolina Szczurowska to wokalistka o niezwykłym talencie, która swoim czarującym głosem potrafi przenieść publiczność w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia.

Jak zapewniają organizatorzy, czeka nas niezapomniany wieczór pełen magii świąt. Razem ze swoim zespołem stworzą wyjątkową atmosferę, wykonując najpiękniejsze kolędy i utwory świąteczne. Będzie to niezwykła okazja, by wraz z rodziną i przyjaciółmi spędzić wieczór w gronie bliskich, ciesząc się dźwiękami ulubionych świątecznych melodii.

Podczas kolędowania prezentowane będą zarówno tradycyjne kolędy i pastorałki, jak i znane utwory świąteczne.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie kina Klaps (w godzinach pracy kasy kina).

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania!

źr.: LDK Limanowa

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content