IV Festiwal Kolęd „Maleńkiemu Jezusowi” na Pasierbcu

Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu oraz Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Pasierbcu zapraszają dzieci i młodzież w każdym wieku do wzięcia udziału w IV Festiwalu Kolęd „Malusieńkiemu Jezusowi”. Konkurs skierowany jest do każdego, kto chce się podzielić swoim talentem wielbiąc Jezusa kolędami, pastorałkami i kantyczkami. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Festiwal Kolęd „Maleńkiemu Jezusowi” jest konkursem otwartym, skierowany do dzieci młodzież w różnym wieku, którzy mają talent chcą się nim podzielić wielbiąc Jezusa kolędami, pastorałkami, kantyczkami. Organizatorem Festiwalu Kolęd „Maleńkiemu Jezusowi” jest Proboszcz Parafii w Pasierbcu ks. Bogdan Stelmach, przesłuchania i występ Laureatów Festiwalu odbą się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Wł. Reymonta w Pasierbcu w dniach 27 i 28 stycznia (piątek ,sobota) 2023 roku. Koncert Laureatów i rozdanie nagród odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia 2023 r. o godz. 13.30 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej.

Kartę zgłoszeń należy nadesłać droga elektroniczną ( skanów pdf lub zdjęć) w nieprzekraczalnym terminie do niedzieli 22 stycznia 2023 do północy na adres: festiwalkoled.pasierbiec@gmail.com

Karta zgłoszenia – solista

Karta zgłoszenia – duet

Karta zgłoszenia – grupa,zespół

Karta zgłoszenia – zespół większy, schola

Regulamin

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content