Informacja o naborze wniosków – PUP

Logo Urzędu Pracy w Limanowej

Informujemy, że od dnia 15 stycznia 2018 r. rozpoczynamy nabór wniosków na poszczególne formy pomocy dla pracodawców, przedsiębiorców i osób bezrobotnych.

Dla pracodawców i przedsiębiorców:

1. Prace interwencyjne.
  2. Dofinansowanie do kosztów zatrudnienia osoby bezrobotnej po pięćdziesiątym roku życia.
  3. Wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy.
  4. Staże (maksymalny okres odbywania stażu wynosi 5 miesięcy)

Dla bezrobotnych:

1. Bon zatrudnieniowy.
  2. Bon na zasiedlenie.
  3. Bon stażowy.
  4. Bon szkoleniowy.
  5. Refundacja kosztów przejazdu na staż.
  6. Refundacja kosztów opieki nad dzieckiem.
  7. Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.
  8. Szkolenia
  1. Pracodawcy i przedsiębiorcy z gmin powiatu limanowskiego proszeni są o składanie wniosków w Powiatowym Urzędzie Pracy w Limanowej na I piętrze w pokoju 111, osoby bezrobotne składają wnioski u swojego doradcy klienta ( I piętro PUP Limanowa).
  2. Pracodawcy, przedsiębiorcy i osoby bezrobotne z terenu Miasta i Gminy Mszana Dolna oraz Gminy Niedźwiedź mogą składać wnioski w Lokalnym Punkcie Informacyjno Konsultacyjnym w Mszanie Dolnej, ul. Starowiejska 4.

Wnioski będą przyjmowane i rozpatrywane w procedurze ciągłej w terminie od 15.01.2018 r. do wyczerpania limitu środków, o czym będziemy informować na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy.