Informacja o wyniku przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości

ikonka z białą małą literą i na niebieskim okrągłym tle

4 marca 2024 r.

W dniu 27 lutego 2024 r. o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Limanowej przy ul. J. Marka 9 – budynek „B” – II piętro pok. 204 odbył się I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 706 o powierzchni 0,1443 ha, położonej w obrębie 3 miasta Limanowa, przy ul. Fabrycznej, objętej księgą wieczystą nr NS1L/00041721/6. Do przetargu został dopuszczony jeden uczestnik, brak osób niedopuszczonych do przetargu.

Cena wywoławcza za przedmiotową nieruchomość wynosiła 49 200,00 zł brutto. Najwyższa cena osiągnięta w wyniku przetargu wyniosła 49 700,00 zł brutto (słownie: czterdzieści dziewięć tysięcy siedemset złotych 00/100), w tym należny podatek VAT w wysokości 23 %. Nabywcą nieruchomości został Pan Stanisław Rapacz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą FHPH TRANS-BET.

Powyższą informację wywiesza się na okres 7 dni w siedzibie Starostwa Powiatowego w Limanowej , ul. Józefa Marka 9, II piętro (tablica ogłoszeń), a także zamieszcza się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Limanowej oraz Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Limanowskiego.