Już w piątek spotkanie z akcją „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” oraz KGW Mstów

24 lipca 2024 r.

W ostatni piątek lipca na rynku w Limanowej po raz kolejny będzie można wziąć udział w akcji pn. „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”. Pozwala ona poznać nie tylko wspaniałą kuchnię i kulturę naszego regionu, ale także dorobek i działalność kół gospodyń z terenu naszego powiatu.

Bohaterkami nadchodzącego spotkania będą panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mstowie (gmina Jodłownik). Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska promocyjnego KGW. Na odwiedzających w piątek limanowski Rynek czeka wiele regionalnych pyszności, w tym m.in. chleby, kołacze, ciasta, ogórki kiszone, napoje: koktajl lub lemoniada oraz placki „moskole” z masłem.

[ssba-buttons]