„Kapliczka za miedzą” – trwa konkurs fotograficzny MCK Sokół

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Kapliczka za miedzą”, który potrwa do 27 maja.

 Podczas spacerów i wycieczek po Małopolsce można zobaczyć piękne przydrożne kapliczkami, figurami, czy też krzyżami. To element bardzo charakterystyczny  dla naszego regionu.  Spod wielu z nich można  w maju usłyszeć unoszące się w dal piękne maryjne pieśni. Inne stoją nieco zapomniane, ukryte wśród krzewów i drzew. Jednak jedne i drugie – kapliczki są małymi arcydziełami i potrafią zachwycić. Dlatego dziś Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” zachęca do podzielenia się ich pięknem z innymi!

Samodzielnie sfotografujcie małopolską kapliczkę, która oczarowała was w szczególny sposób, a wykonane zdjęcie wraz z informacją o położeniu obiektu (miejscowość i ulica / geolokalizacja) zamieśćcie jako post w wydarzeniu konkursowym, które znajduje się na facebookowym profilu centrum. Do konkursu można zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia przedstawiające różne kapliczki.

Nagrodę otrzymają autorzy trzech najciekawszych prac konkursowych, które jury oceni biorąc pod uwagę w szczególności: oryginalność, kreatywność i ich wyjątkowość.

Na zwycięzców czekają trzy zestawy książek wydanych przez MCK SOKÓŁ:

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 maja do godz. 12:00. Ogłoszenie wyników nastąpi 29 maja do godz. 18:00 w wydarzeniu konkursowym.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Zpraszamy!
Kapliczka w nowosądeckim skansenie - fot. Piotr Droździk

fot.: Piotr Droździk

źr.: malopolska.pl
image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content