KGW Podłopień otwarło pierwsze sierpniowe spotkanie z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

4 sierpnia br. w piątkowym, wakacyjnym  spotkaniu z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”, przygotowane przez siebie tradycyjne produkty i potrawy prezentowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Podłopieniu.

Na początek pierwszego weekendu sierpnia, podczas kulinarnej akcji Powiatu Limanowskiego, na rynku w Limanowej można było nabyć i skosztować regionalnych przysmaków od KGW Podłopień. Były to m.in. pierogi, krokiety kołacz, ciasta oraz chleby,  a także inne przekąski.

Wśród odwiedzających stoisko gospodyń z Podłopienia byli przedstawiciele Powiatu Limanowskiego. Wicestarosta Limanowski Agata Zięba oraz radny Powiatu Limanowskiego Bolesław Jania.

Dziękujemy KGW z Podłopienia oraz wszystkim którzy razem z nami odkrywali dziś „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”.