Kolędnicy z życzeniami odwiedzili Starostwo

Święta Bożego Narodzenia już za nami, ale rozpoczął się miły świąteczno – noworoczny czas kolędowania i składania życzeń. 29 grudnia Starostwo odwiedzili mili goście z Zespołu Regionalnego Starowiejski HYR, natomiast 30 grudnia Zespół Regionalny „Limanowianie” przybył z muzycznymi życzeniami.

Barwne stroje, kolędnicza gwiazda, turoń oraz piękne wykonanie kolęd i przyśpiewek sprawiały, że niespodziewane wizyty kolędników wprowadzały cały Urząd w radosną atmosferą. Kultywując piękną polską tradycję związaną z kolędowaniem i sypaniem owsem członkowie zespołu składali  życzenia na ręce Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi, Wicestarosty Limanowskiego Agaty Zięba oraz Członka Zarządu Powiatu Limanowskiego Wojciecha Włodarczyka.

Serdecznie dziękujemy kolędnikom za pamięć i noworoczne życzenia !