Kolejna gmina powiatu limanowskiego z dostępem do programu rozliczeń PIT

Gmina Niedźwiedź z dostępem do programu rozliczeń PIT

Urząd Gminy Niedźwiedź uzyskał dostęp do przygotowanego w ramach realizacji projektu „Wspieraj lokalnie” programu do rozliczeń PIT. Program jest w pełni funkcjonalny i gotowy do użycia.

 

 

 

 
Dostęp do Państwa programu znajduje się na stronie:
https://www.iwop.pl/wspierajlokalnie-start/?jednostka=urzad-gminy-niedzwiedz

Znajdą tam Państwo wygenerowane banery przekierowujące do programu rozliczeniowego.

Lista lokalnych OPP

https://www.iwop.pl/wspierajlokalnie-lista/

Pod tym linkiem, znajduje się podgląd oficjalnej listy OPP znajdujących się w Państwa regionie.
 
Informacje dla lokalnych OPP
 
Proszę o przesłanie do wszystkich Państwa organizacji, które znalazły się w programie informacji o projekcie i możliwości przygotowania w nim prezentacji. Poniżej znajduję się przykład takiej wiadomości:
 
W związku z przystąpieniem przez Urząd Gminy Niedźwiedź do projektu „Wspieraj lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego, informujemy Państwa o możliwości przygotowania dla Państwa organizacji prezentacji/wizytówki w programie do rozliczeń PIT, który zamieszczony zostanie na naszej stronie internetowej. W czasie rozliczenia podatkowego w programie podatnicy zachęcani będą do przekazywania 1% na rzecz lokalnych OPP, czyli między innymi dla Państwa organizacji.

W celu uzyskania dostępu do systemu i przygotowania prezentacji/wizytówki dla Państwa OPP prosimy o wypełnienie następującego formularza:
https://www.iwop.pl/formularz-dla-lokalnych-opp

 

źródło: UG Niedźwiedź

image_pdfimage_print

Udostępnij