Kolejne spotkanie z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” już w ten piątek odbędzie się na limanowskim rynku.

13 sierpnia zapraszamy na rynek w Limanowej gdzie, obok budynku Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej, odbędzie się kolejne sierpniowe spotkanie z cyklu wakacyjnych prezentacji dziedzictwa kulinarnego i kulturalnego powiatu limanowskiego z udziałem lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich. W ten piątek uczestników „Regionalnych Smaków Powiatu Limanowskiego” ugoszczą tradycyjnymi przysmakami panie KGW Kasina Wielka. Dodatkowo, podczas jutrzejszego wydarzenia dla mieszkańców Miasta Limanowa, będzie możliwość wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym.

Spotkanie „Regionalne Smaki Powiatu limanowskiego” rozpocznie się od godziny 9:00 i potrwa do godziny 13:00. W tym czasie oprócz stoiska gospodyń z Kasiny Wielkiej oferującego regionalne przysmaki i rękodzieło, dostępne będzie mobilne biuro spisowe dla wszystkich mieszkańców miasta Limanowa, którzy jeszcze nie wzięli udziału w obowiązkowym spisie powszechnym. Celem szybkiego dokonania spisu warto wcześniej przygotować niezbędne dane – numery PESEL wszystkich domowników, powierzchnię użytkową domu oraz przybliżony rok oddania budynku do użytku.

Szczegóły dotyczące spisu TUTAJ

Do zobaczenia już w jutro na rynku w Limanowej!