Kolejne terminy szczepienia preparatem Johnson & Johnson w szpitalu powiatowym

Szpital Powiatowy w Limanowej informuje o nowych terminach realizacji szczepień przeciw Covid-19. 16 lipca w Punkcie Szczepień powszechnych na ul. Zygmunta Augusta 8 w Limanowej będą prowadzone szczepienia szczepionką Johnson & Johnson.

Możliwość przyjęcia szczepionki firmy Johnson&Johnson będzie również w dniach 23.07  oraz  30. 07 w Szpitalu Powiatowym w Limanowej (prawe skrzydło zespołu poradni specjalistycznych, w poradni alergologicznej). Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji pod numerem telefonu 734-135-538 lub 600-374-857 (numery czynne od poniedziałku do piątku).

Konsultacja lekarska przed szczepieniem oraz szczepienie wykonywane są na prawym skrzydle zespołu poradni specjalistycznych, w poradni alergologicznej.

Jednocześnie szpital informuje, iż w dniu 23 lipca będzie również możliwe szczepienie I dawką szczepionki Pfizer.