Kolejny dyżur punktu informacyjnego dotyczącego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

WFOSGW Kraków - logo

Informujemy, że w przyszły poniedziałek 20.01.2020 r. w godzinach 1000 – 1430  odbędzie się kolejny dyżur punktu informacyjnego dotyczącego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. W związku z sugestiami zgłaszanymi przez osoby korzystające z porad podczas wcześniejszych dyżurów zostanie zmieniona formuła udzielania konsultacji.

W pierwszej części, tj. w godzinach 1000 – 1130, odbędzie się spotkanie grupowe, podczas którego zostaną przedstawione informacje na temat Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz innych dostępnych form dofinansowania przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii, w tym również na temat Programu Priorytetowego „Mój prąd”. Spotkanie to odbędzie się w siedzibie tut. Starostwa w Limanowej przy ul. J. Marka 9, bud. B, pok. 204 (2 piętro).

Natomiast druga część dyżuru, tj. w godzinach 1130 – 1430, będzie przeznaczona na konsultacje indywidualne. Konsultacje indywidualne będą udzielane w siedzibie tut. Starostwa pod adresem: ul. J. Marka 9, 34-600 Limanowa, bud. B, pok. 347 (3 piętro).

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content