Kolonoskopia i gastroskopia bez kolejek

Biały napis kolonoskopia i gastroskopia bez kolejek na rozmytej grafice przedstawiającej szpita limanowski z lotu ptaka. Na górze logo szpitala powiatowego.

Pracownia Endoskopii Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego zapewnia krótki okres oczekiwania na badania kolonoskopii i gastroskopii oraz profesjonalną i miłą obsługę. W tym momencie pracownia działa w normalnym trybie i każdy kto zgłosi się na badanie zostanie obsłużony w krótkim terminie.

• Gdzie znajduję się pracownia?

Pracownia Endoskopii Szpitala Powiatowego w Limanowej znajduje się na II piętrze obok pracowni RTG.

• W jaki sposób odbywa się rejestracja na badania w Pracowni Endoskopii?

Rejestracja odbywa się na kilka sposobów. Można to uczynić osobiście, zarejestrować się telefonicznie lub  zrobić to także drogą elektroniczną poprzez  maila po wcześniejszym ustaleniu przez telefon.

Kierownik Pracowni Endoskopii: lek. Adam Szafarski

Lekarze w Pracowni Endoskopii: lek. Adam Szafarski, dr n. med. Krzysztof Figuła

telefon kontaktowy:

telefon kom.

E mail: sekretariat@szpitallimanowa.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych na badania. Zapewniamy krótki okres oczekiwania

Zdjęcie sali gdzie przeprowadzane jest badanie z łóżkiem i sprzętem do gatroskopii i kolonoskopii