Konkurs Ekologiczny „Zainwestuj w Naszą Planetę”

uczestnicy rozwiązują zadania konkursowe

19 kwietnia 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym      w Dobrej z okazji Światowego Dnia Ziemi odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Zainwestuj w Naszą Planetę”.

W konkursie wzięli udział uczniowie z siedmiu Szkół Podstawowych z Gminy Dobra. Nad prawidłowym przebiegiem ekologicznych zmagań czuwało jury w składzie: p. Bernadetta Młynarczyk z Starostwa Powiatowego w Limanowej, p. Michał Kosiarski z Gorczańskiego Parku Narodowego oraz p. Anna Jawor z Urzędu Gminy Dobra. Uczestnicy konkursu rozwiązywali różnorodne zadania dotyczące wiedzy ekologicznej z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych oraz prezentowali plakat z hasłem Dnia Ziemi. Wśród uczestników konkursu panowała przyjazna atmosfera i zdrowa rywalizacja. Wyniki prezentują się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Wilczycach,
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Chyszówkach,
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Dobrej.
Nagrody rzeczowe dla uczestników konkursu ufundowały: Starostwo Powiatowe w Limanowej, Urząd Gminy Dobra oraz Gorczański Park Narodowy. Uczniom i ich nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy wiedzy. Zapraszamy za rok!

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content