Ostatnie dni na zgłoszenie w konkursie na gadżet promujący Powiat Limanowski

Jesteś kreatywny i masz głowę pełną świetnych pomysłów, a przy tym dostrzegasz wyróżniki charakterystyczne dla powiatu limanowskiego? A może masz zupełnie nowy, nieszablonowy pogląd na nasz region i chciałbyś ciekawie go przedstawić? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w konkursie na opracowanie oryginalnego gadżetu promującego Powiat Limanowski. Projekt pracy musi nawiązywać i odwoływać się do kultury, historii, przyrody czy rolniczego charakteru Powiatu Limanowskiego. Termin nadesłania prac do 31 października 2019r.

Do konkursu zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko mieszkańców powiatu limanowskiego. Uczestnik konkursu powinien Zapoznać się z Regulaminem REGULAMIN i spełnić jego wytyczne, a także do projektu pracy dołączyć:

1. Karta zgłoszenia o udziale w konkursie Załącznik 1
2. Oświadczenie o udzielenie nieodpłatnej licencji organizatorom konkursu na wykorzystanie zgłoszonych prac na wszystkich polach eksploatacji zgodne z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych Załącznik 2
3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na nieodpłatne przeniesienie na Organizatora konkursu całości praw majątkowych do projektantów Załącznik 4
4. Oświadczenie stwierdzające, że praca nie narusza praw osób trzecich, w szczególności nie narusza ich majątkowych i osobistych praw autorskich Załącznik 5
5. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych Załącznik 6
6. Zgoda rodziców lub opiekunów na udział w konkursie osoby niepełnoletniej Załącznik 3