Konkurs plastyczny „Moja malowana okolica” dla mieszkańców powiatu limanowskiego

W ramach projektu pn. „Pędzlem malowane…” realizowanego przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Lipowe organizuje konkurs plastyczny dla mieszkańców Powiatu Limanowskiego pn. „Moja malowana okolica”. Projekt jest współfinansowany ze środków Powiatu Limanowskiego.

Konkurs będzie polegał na wykonaniu pracy plastycznej związanej z tytułem konkursu. Tematem głównym prac konkursowych jest zobrazowanie najbliższej okolicy, miejsca zamieszkania, miejsca zabawy, spotkań itp. autora pracy konkursowej.

Praca konkursowa dotycząca zadania ma być pracą plastyczną wykonaną w dowolnej technice związaną z tematem konkursu. Format pracy A3. Za dozwolone narzędzia pracy uznaje się wszystkie klasyczne metody wykonania pracy plastycznej jak np. rysunek / malowanka / szkic / plakat / kolaż / wyklejanka itp. Kryteria oceny skupiać się będą na: zgodności z tematem, interpretacji i pomysłowości własnego ujęcia tematyki konkursowej, estetyki pracy i oryginalności. Dodatkowo będzie brana pod uwagę kreatywność autora zarówno w formie, jak i interpretacji tematyki zadania.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Powiatu Limanowskiego, w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 r.ż oraz od 17 r.ż.

Prace konkursowe należy wysyłać lub dostarczyć do dnia 15.07.2021 r. włącznie (liczy się data wpływu do siedziby Organizatora) na adres:

Stowarzyszenie KGW Lipowe

Lipowe 83,

34-600 Limanowa

z dopiskiem: Konkurs „Symbole Narodowe Polski”.

Zwycięzcy oraz wyróżnieni wraz z rodzicami lub opiekunami prawnymi zostaną zaproszeni po odbiór dyplomów, nagród i upominków do Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (budynek Buzodromu). W dniu tym nastąpi również podsumowująca wystawa wszystkich nadesłanych/dostarczonych prac Organizatorowi w ramach niniejszego konkursu. Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Limanowskiego.

Wszelkie informacje na temat niniejszego konkursu można otrzymać pod numerem telefonu: 695 686 583 a także wysyłając wiadomość e-mail na poniższy adres: kgwlipowe@wp.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

W załączniku szczegółowy regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć TUTAJ

źr.: UG Mszana Dolna