Zapraszamy na Limanowa CUP 2023

W dniach 21-23 lipca na terenie Powiatu Limanowskiego: Park Miejski w Limanowej, Cichoń, Łysa Góra odbędzie się XX edycja Międzynarodowych zawodów w biegu na orientację „LIMANOWA CUP” organizowana przez UKS „Patria” Młynne. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Zgłoszenia do udziału w zawodach trwają jeszcze do piątku 14 lipca, a na liście startowej jest już 249 zawodników z Polski, Francji, Ukrainy, Czech i … Hong Kongu.

Z okazji jubileuszowej edycji biegu organizatorzy postanowili wydobyć wszystko co najlepsze z naszych okolicy i zaproponować etapy w najciekawszych terenach wokół Limanowej. Zawody rozpoczną się sprintem w zupełnie nowym limanowskim parku, następnie przeniesiemy się do lasu na północnych zboczach Cichonia, by zakończyć rywalizację pod wyciągiem u stóp Łysej Góry.

Podczas zawodów realizowany będzie również projekt „Tropiciel śladów” w ramach którego dla najmłodszych przygotowano m.in. spacer ścieżką przyrodniczą i pamiątkowe koszulki.

Szczegóły na stronie : www.limanowacup.pl

Zapraszam !