LKS „Gorce” Kamienica świętował jubileusz 70-lecia istnienia

LKS „Gorce” Kamienica świętował jubileusz 70-lecia istnienia

9 lipca, LKS „Gorce” Kamienica świętował jubileusz 70-lecia istnienia. LKS „Gorce” to klub z długą historią. Istnieje od 1952 r. Z tej okazji rozegrano turnieje, w których wzięli udział trampkarze, juniorzy, seniorzy i oldboje. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli Starosta Limanowski Mieczysław Uryga oraz wójt gminy Kamienica Władysław Sadowski.

W ramach obchodzonego Jubileuszu odbył się cykl turniejów piłkarskich.

Na miejscowym stadionie odbyła się uroczystość z udziałem władz Podokręgu Limanowa i wręczenie miejscowej drużynie seniorów Gorców Kamienica pucharu za awans do Klasy Okręgowej. Następnie odbyła się  część oficjalna 70-lecia klubu Gorce w Dworku w Kamienicy z udziałem przedstawicieli samorządów oraz władz piłkarskich. Powiat Limanowski reprezentował Starosta Limanowski oraz Wicestarosta Agata Zięba.

Gratuluję licznych sukcesów i osiągnięć sportowych będących udziałem członków Klubu na przestrzeni ostatnich 70 lat. Dziękuję również za godne reprezentowanie Powiatu Limanowskiego podczas wydarzeń sportowych oraz za trud i zaangażowanie wkładane każdego dnia w pracę na rzecz propagowania idei sportu i wychowania młodzieży w duchu sportowej rywalizacji jak i zasad fair play. Gratulując pięknego jubileuszu, życzymy dalszych sukcesów sportowych, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym oraz spełnienia wszystkich planów i zamierzeń – mówił Starosta Mieczysław Uryga.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content