Międzyszkolny konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

3 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku odbył się konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii z wykorzystaniem techniki multimedialnej. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy o kulturze, tradycji i historii Wielkiej Brytanii oraz rozwijanie uzdolnień uczniów. Konkurs przeprowadzony został w formie quizu z wykorzystaniem smartfonów.

Do współzawodnictwa przystąpili uczniowie klas ósmych ze szkół podstawowych z: Tymbarku, Podłopienia, Słopnic, Piekiełka, Szczawy, Szyku, Mordarki oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Filip Poręba ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku, drugie miejsce zajęła Zuzanna Kęska ze Szkoły Podstawowej w Podłopieniu, trzecie miejsce Natalia Giza z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, czwarte miejsce Mikołaj Wacławski ze Szkoły Podstawowej w Tymbarku, a piąte miejsce przypadło Izabeli Pachut z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

Wszyscy uczestniczy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Limanowej, Radę Rodziców Zespołu Szkół w Tymbarku i wydawnictwo Macmillan.

źr.: ZS im. KEN w Tymbarku