Mikołajki na Pływalni FOTORELACJA

Mikołajki na Pływalni zdjęcie z lotu ptaka

Czwartkowe, mikołajkowe popołudnie dostarczyło najmłodszym uczestnikom Pływalni Limanowskiej wielu niezapomnianych wrażeń i atrakcji, była sportowa rywalizacja oraz wspólne gry i zabawy w wodzie. W tym dniu we wspólnej zabawie z najmłodszymi udział wzięli m.in. Przedstawiciele Powiatu Limanowskiego: Mieczysław Uryga Starosta Limanowski, Agata Zięba Wicestarosta Limanowski, Wojciech Włodarczyk Członek Zarządu Powiatu, Monika Nawalaniec Dyrektor PCPR w Limanowej, Dawid Jasica Dyrektor Pływalni Limanowskiej.

Mikołajki rozpoczęły się od zawodów pływackich w ośmiu kategoriach wiekowych, prowadzonych przez instruktorów szkoły pływania MM Delfin. Najlepsi pływacy zostali nagrodzeni medalami, a wszyscy uczestnicy pamiątkowymi dyplomami, upominkami i słodkościami od św. Mikołaja.

Po sportowej rywalizacji rozpoczęły się wodne animacje i zabawy z instruktorami szkoły pływania Aligator, w rytmie muzyki Dj Firewall Music. W trakcie imprezy dzieci wraz z pomocnikami św. Mikołaja uczestniczyły m.in. w przeciąganiu liny, barwnym pociągu oraz pływaniu w pontonie. Mikołajkowe Show z bohaterami animowanych seriali i dyskoteką w wodzie w blasku kolorowych świateł, było częścią pozytywnego szaleństwa, aż nadszedł czas na rozdanie prezentów.

Dodatkowo w trakcie imprezy pracownice PCPR Limanowa tworzyły dla dzieci zwierzątka z balonów oraz naklejały wodne tatuaże. Na hali basenowej można było degustować soki od firmy Sady Wincenta. Zwycięzcy czterech ostatnich konkurencji pływackich otrzymali karnety na zajęcia do Ragnarok Fight Club Limanowa.

Na zdjęciu Wojciech Włodarczyk Członek Zarządu Powiatu

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz opiekunom za przybycie w tym dniu na pływalnię i uczestnictwo w zawodach i animacjach w wodzie – powiedział Mieczysław Uryga Starosta Limanowski. – Organizując wspólnie z partnerami pływalni – imprezę Mikołajkową, sprawiliśmy radość najmłodszym. Mamy nadzieję, że będą Państwo długo i mile wspominać naszą wspólną zabawę.

Mikołaj rozdaje prezenty

– Chciałbym przekazać słowa podziękowania za wsparcie i organizację imprezy dla Powiatu Limanowskiego, pracowników Pływalni Limanowskiej i PCPR Limanowa, instruktorów szkoły pływania MM Delfin i szkoły pływania Aligator, dla firmy Tymbark, InterSieć, Groty Solnej Habitus, hurtowni Gracja, Ragnarok Fight Club Limanowa i Dj Firewall Music – mówi Dawid Jasica dyrektor limanowskiej pływalni.

Fotorelacja z imprezy dostepna na: www.facebook.com/plywalnialimanowska/