27 czerwca w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się podpisanie umów, dotyczących realizacji  zadania pod nazwą: „Modernizacja sal gimnastycznych w szkołach ponadpodstawowych Powiatu Limanowskiego” dofinansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej”. Umowy z wykonawcami podpisali przedstawiciele Zarządu Powiatu Limanowskiego – Starosta Mieczysław Uryga oraz Wicestarosta Agata Zięba.

Zadanie realizowane będzie w podziale na zadania częściowe:

1) Zadanie częściowe nr 1: „Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
w Limanowej” – wartość zadania 807 472,95 zł

– wymianę stolarki okiennej,
– wymianę podłogi wykonanej z parkietu,
– remont wentylacji,
– wymianę oświetlenia na energooszczędne,
– odmalowanie ścian sali, przewiązki, magazynu na sprzęt sportowy oraz sanitariatów,
– wymianę osprzętu sportowego na sali.

2) Zadanie częściowe nr 2: „Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Nr 1 w Limanowej”
– wartość zadania 598 258,11 zł

– wymianę podłogi,
– wymianę stolarki okiennej, drzwiowej,
– modernizację ścian, sufitu,
– wymianę osprzętu sportowego.

3) Zadanie częściowe nr 3: „Modernizacja sali gimnastycznej przy I Liceum Ogólnokształcącym w Limanowej”
– wartość zadania 319 428,97 zł

Zakres zadania obejmuje w szczególności:
– odmalowanie sali gimnastycznej, zaplecza socjalno – sanitarnego oraz łącznika,
– wymianę oświetlenia na energooszczędne.
– wymianę stolarki drzwiowej
– cyklinowanie oraz uzupełnienie parkietu
– wymianę bramek do piłki nożnej/ręcznej.