Najlepsi sportowcy z powiatu limanowskiego nagrodzeni

Dzisiaj 18 czerwca w Starostwie Powiatowym, Starosta Limanowski Mieczysław Uryga w imieniu Zarządu wręczył dyplomy i puchary dla najlepszych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu limanowskiego rywalizujących w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego organizowanego przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego.

Droga Młodzieży! Cieszę się, że w naszym powiecie jest tak dużo zdolnych, młodych ludzi, którzy zdobywają wysokie wyniki w sporcie. Jesteście przykładem dla innych uczniów, że ciężka praca i aktywność się opłacają i przynoszą pozytywne wyniki, Jestem dumny, że w powiecie limanowskim rosną nam młodzi sportowcy! Życzę Wam uczniowie wiele pomyślności i kolejnych sukcesów oraz zasłużonego wypoczynku podczas wakacji. – złożył życzenia Starosta, a następnie razem z Dyrektorem MOSu Pawłem Piętą wręczył dyplomy i puchary, na ręce przedstawicieli poszczególnych szkół.

`PUNKTACJA SZKÓŁ za rok 2018-19