Najpopularniejsi sportowcy nagrodzeni

starosta wrecza nagrode w plebiscycie najlepszy sportowiec

Najpopularniejsi Sportowcy z terenu powiatów nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego wybrani. Wczoraj 28 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu miała miejsce Gala Finałowa Plebiscytu Sportowego przeprowadzonego przez Gazetę Krakowską. Spośród nagrodzonych zostali wyróżnieni m.in. sportowy i trenerzy z terenu powiatu limanowskiego, którym gratulacje wręczył Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Jak co roku laury dla Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, Ziemi Limanowskiej i Gorlickiej odbierali nie tylko sportowcy, ale i trenerzy. Nagrody były przyznawane za szczególne osiągnięcia sportowe w roku 2018 w kategoriach: drużyna roku, sportowiec senior i junior oraz trener.

Wyróżnieni z terenu powiatu limanowskiego ZOBACZ TUTAJ

Składamy najlepsze gratulacje dla nagrodzonych sportowców. Niech przyznane wyróżnienia będą dla Was motywacją do dalszej pracy i do doskonalenia się w swojej sportowej dziedzinie.

przedstawiciele władz samorządowych na plebiscycie gazety krakowiskiej na najlpeszego sportowca