Odbiór ekopracowni w I LO

starosta, dyrektorzy i nauczyciele przy biało-żółtej szafie

4 października br. w I Liceum Ogólnokształcącym w Limanowej odebrana została pracownia przyrodnicza – ekopracownia dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W wydarzeniu wzięli udział: Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu, dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz dyrekcja i uczniowie szkoły.
Uczestnicy spotkania w towarzystwie dyrektora I LO Pani Anny Mruk obejrzeli nową pracownię. Dzięki dofinansowaniu dotychczasowa sala fizyczna została unowocześniona. Zakupiono wyposażenie ułatwiające pracę w grupach, pomoce dydaktyczne oraz tablicę interaktywną. Zainstalowano również fotorolety z wizerunkami ludzi zasłużonych w dziedzinie fizyki oraz umieszczono rośliny, które nadały sali lekcyjnej ekologicznego charakteru.

loga instytucji finansujących program