Odbył się VII Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Pisarzowej

Zabytkowe wnętrza kościółka w Pisarzowej były 22 stycznia tłem VII Parafialnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Przeglądowi patronował Starosta Powiatu Limanowskiego Pan Mieczysław Uryga oraz Wójt Gminy Limanowa Pan Jan Skrzekut.

Komisja w składzie: Maria Szubryt, Łucja Górska oraz Wojciech Korabik oceniała wykonawców w dwóch kategoriach wiekowych i przyznała następujące miejsca:

KATEGORIA DZIECI MŁODSZE:
I miejsce Klaudia Górka plus nagroda (instrument muzyczny) od Ogniska Muzycznego Enharmonia
II miejsce Justyna Raczek plus nagroda od Zespołu Kijom Worci
III miejsce Amelia i Nadia Kowalskie plus nagroda od Ogniska Muzycznego Enharminia (instrumenty muzyczne)
Wyróżnienie specjalne za osobowość artystyczną- Kacper Raczek
Wyróżnienie specjalne za osobowość sceniczną- Jan Cempa plus nagroda Pana Starosty Mieczysława Urygi, oraz nagroda od Ks. Prałata Adama Gula
Wyróżnienia:
Antoni i Paulina Piwowar
Lena Sułkowska
Jakub Dutka

KATEGORIA DZIECI STARSZE:
I miejsce Martyna Raczek plus nagroda ufundowana przez Ks. Prałata Adama Gula (puchar i nagroda pieniężna) oraz nagroda Ogniska Muzycznego Enharmonia (instrument muzyczny)
II miejsce Nikola Papież plus nagroda Ogniska Muzycznego Enharmonia (instrument muzyczny)
III miejsce Oliwia Wyżycka i Hubert Raczek oraz nagroda Ogniska Muzycznego Enharmonia (instrumenty muzyczne)

Organizatorzy dziękują licznym sponsorom: Panu Staroście Mieczysławowi Urydze, Panu Wójtowi Janowi Skrzekutowi i Gminie Limanowa, Ks. Prałatowi Adamowi Gulowi, Ks. Proboszczowi Andrzejowi Bąkowi, Ognisku Muzycznemu Enharmonia, Zespołowi Kijom Worci oraz anonimowemu Darczyńcy.
Brawa dla członków KSM, którzy umilili słuchaczom czas podczas obrad komisji śpiewem i grą, ogłaszając narodziny Dzieciątka 🙂.

Ukłony dla wszystkich wykonawców i ich Rodziców, którzy podjęli się trudu przygotowania do konkursu. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji i pomagali w sprawnym przebiegu tej wyjątkowej imprezy, liczymy na Was za rok.