Odbyło się ostatnie w 2023 roku posiedzenie Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Limanowej

29 grudnia 2o23 r.

27 grudnia br. członkowie Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Limanowej po raz ostatni w tym roku zebrali się na posiedzenie. Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele związków zawodowych.

Podczas zebrania głosowaniu poddane zostało podjęcie uchwały w sprawie przedstawienia opinii o zmianie planu inwestycyjnego Szpitala Powiatowego w Limanowej na 2023 r., jak również podjęcie uchwały w sprawie przedstawienia opinii o przyjęciu przez Szpital darowizny środków trwałych w postaci aparatury medycznej i sprzętu otrzymanego z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Rządowej Agencji Rezerw Materiałowych.

Podczas sesji podjęto także uchwałę w sprawie wyrażenia opinii o zmianie w Regulaminie Organizacyjnym Szpitala.

Posiedzenie Rady Społecznej zakończono wspólnym złożeniem życzeń noworocznych.

źr.: Szpital Limanowa