Odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP

Starosta Mieczysław Uryga przemawia do obecnych na spotkaniu druchów po jego lewej stronie zasiada strażak Grzegorz Janczy oraz Poseł na Sejm RP Urszula Nowogórska

W piątek 5 lutego br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP. Obradom przewodniczył Prezes ZOP ZOSP RP druh Grzegorz Janczy. Obecna była również Poseł na Sejm RP Urszula Nowogórska. Powiat Limanowski reprezentował Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Spotkanie było okazją do podsumowania działań Zarządu w 2020 r., dyskusji w sprawach bieżących oraz przyjęcia planu posiedzeń i pracy Prezydium i Zarządu  na 2021 r.
Starosta Mieczysław Uryga podziękował obecnym na posiedzeniu prezesom jednostek OSP za dobrą współpracę i zaangażowanie w działania związane z pandemią koronawirusa. Ponadto, starosta poinformował że z okazji Dnia Strażaka 2021 Zarząd Powiatu planuje dofinansować karnety na Pływalnie Limanowska dla druhów z jednostek OSP z terenu Powiatu Limanowskiego. Powiat pokryje 50% wartości karnetu. Zaplanowana kwota dofinansowania to 50 tyś. zł.

Widok na sale konferencyjna po obu stronach zasiadają uczestnicy spotkania na srodku 3 osoby przemawiajace do zgromadzonych

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content