Odbyły się I Beskidzkie zawody obedience „POPYLANIE PO POLANIE”

23 września 2024r.

Na stadionie sportowym LKS „Płomień” Łososina Górna odbyły się I Beskidzkie Zawody Obedience „POPYLANIE PO POLANIE”. Wydarzenie to było prawdziwą gratką dla miłośników psów i ich właścicieli, a także wyjątkową okazją do podziwiania zdolności najinteligentniejszych czworonogów z okolicy. Zawody wspierał Powiat Limanowski przekazując upominki z naszego regionu dla wszystkich uczestników tego wyjątkowego wydarzenia.

Zawody obedience to coś więcej niż tylko pokaz posłuszeństwa. To swoisty test niezwykłej więzi, jaką właściciele budują ze swoimi psami. Uczestnicy musieli wykazać się precyzyjnym wykonywaniem poleceń i ćwiczeń, które były oceniane pod kątem dokładności, konsekwencji oraz czasu realizacji. Pomimo niesprzyjającej pogody, atmosfera na zawodach była wspaniała, a każdy pokaz dostarczał mnóstwo emocji zarówno uczestnikom, jak i widzom.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, co dodatkowo podkreśliło wysiłek i zaangażowanie włożone w treningi. Była to świetna okazja do nauki, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości wśród pasjonatów psów.

Organizatorem zawodów był Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Nowy Sącz. Wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno właścicieli psów, jak i kibiców.

[ssba-buttons]