Ogłoszenie LGD i Stowarzyszenia „Piękna Ziemia Gorczańska” o naborze wniosków

Ogłoszenie LGD i Stowarzyszenia "Piękna Ziemia Gorczańska" o naborze wniosków

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska ogłasza nabór na wnioski o charakterze ekologicznym. Wnioski można składać w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Orkana 1 w Mszanie Dolnej. Wsparcie udzielane jest w formie refundacji. Do wykorzystania jest kwota w wysokości 120 tys. zł. Termin składania wniosków: od 2 do 16 marca br.

Oferta jest skierowana do mieszkańców miasta i gminy Mszana Dolna oraz gminy Niedźwiedź.

Wszelkie informacje niezbędne dla prawidłowego wypełnienia wniosków udzielane są w Biurze Lokalnej Grupy Działania oraz pod numerem telefonu 18 267 62 38 w godz. od 7.30 do 15.30

Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przyjmowania wniosków można zapoznać się TUTAJ

źródło: UM Mszana Dolna