Ośrodek Domki „ZAGRODA” w Słopnicach nagrodzone w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski ” !

Konkurs Turystyczne Skarby Malopolski 2019

W dniu 11.10. 2019 Ośrodek Domki Zagroda w Słopnicach (sołectwo Słopnice Dolne Szlacheckie) odebrały II nagrodę w kategorii Wypoczynek na wsi – gospodarstwo agroturystyczne, biorąc udział w konkursie na najlepsze oferty i produkty turystyczne p.n. „Turystyczne Skarby Małopolski”. Projekt organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną .

Konkurs „Turystyczne Skarby Małopolski” ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turyście miejsc oraz ofert turystycznych Województwa. Za nami pierwsza edycja tego prestiżowego konkursu skierowanego do  jednostek samorządu terytorialnego, samorządów gospodarczych, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, stowarzyszeń, fundacji turystycznych, prywatnych przedsiębiorców (np. właścicieli obiektów i atrakcji turystycznych, organizatorów imprez i wydarzeń turystycznych), zarządców szlaków oraz innych podmiotów działających w sektorze turystycznym oraz do osób fizycznych.

Zagrodę w Słopnicach tworzy pięć ekskluzywnych, drewnianych domków, z widokiem na Mogielicę, stanowiących 45 miejsc noclegowych. Jest to doskonała propozycja dla osób, którzy pragną aktywnie odkrywać Powiat Limanowski o każdej porze roku i w pełni korzystać z jego atrakcji.

Wszyscy Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej z kategorii konkursowych, zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Gratulujemy gospodarstwu turystycznemu z powiatu limanowskiego zdobycia tak zaszczytnej nagrody  i życzymy dalszych osiągnięć!

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami I edycji konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski”.

Tutaj   natomiast, można bliżej zapoznać się z informacjami dotyczącymi działalności Zagrody Domki w Słopnicach.

Konkurs Turystyczne Skarby Malopolski 2019

źródło: http://konkurs.visitmalopolska.pl/ oraz  http://slopnice.pl/pl/2367/0/osrodek-domki-zagroda-.html/ fot.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content