Pierwsze w tym roku „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego” już za nami

7 lipca 2023 r. na płycie limanowskiego rynku po raz pierwszy w tym roku odbyła się akcja pn. „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”. Swoje produkty prezentowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Podłopieniu (gmina Tymbark).

Piękna pogoda i weekendowa atmosfera sprzyjały spacerom po centrum Limanowej, więc stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz turystów. Miłośnicy regionalnej kuchni mieli okazję spróbować pysznych wypieków oraz naturalnych soków i napojów.

Dziękujemy gospodyniom z KGW w Podłopieniu za inaugurację tej akcji. Przypominamy, że jej celem jest promowanie naszej wyjątkowej lokalnej kuchni, produktów oraz rękodzieła. Charakteryzuje je najwyższa jakość i tradycyjny proces wytwarzania pielęgnowany przez kolejne pokolenia.

Zapraszamy już za tydzień na kolejną odsłonę „Regionalnych Smaków Powiatu Limanowskiego”.