PŁYNIEMY DLA JUSTYNY STOCHEL

„Płyniemy dla Justyny”, to wydarzenie które odbędzie się na Pływalni Limanowskiej 11 listopada 2019r. Pływalnia Limanowska wraz z Powiatem Limanowskim, Miastem Limanowa i parterami włącza się w pomoc dla walczącej z guzem pnia mózgu Justyny Stochel z Limanowej.

Akcja pomocy pn. „Płyniemy dla Justyny” odbędzie się na Pływalni Limanowskiej 11 listopada 2019 r., we współpracy ze Szkołami Pływania Aligator i MM Delfin, Klubem Sportowym Limanowa Swim, Związkiem Strzeleckim Strzelec Limanowa oraz Kołami Gospodyń Wiejskich: KGW Stara Wieś Rola, KGW Zbludza, KGW Wilkowisko, KGW Laskowa i KGW Łososina Górna, KGW Męcina, KGW Podłopień.

Podczas trwania wydarzenia, tj. w godz. 14.00 – 17.00 na terenie pływalni będzie prowadzona zbiórka do puszek na leczenie mieszkanki Limanowej – Justyny Stochel, która boryka się z poważną chorobą.

W godzinach od 14.00 do 17.00, odbędzie się maraton pływacki pn. „Płyniemy dla Justyny” oraz kiermasz ciast z których dochód przekazany zostanie na wyjazd do Meksyku, gdzie Justyna ma zostać poddana niedostępnej w Polsce terapii.

PROGRAM WYDARZENIA:
Basen sportowy (5 torów):
14.00 – 17.00 dla osób chcących wziąć udział w maratonie przygotowaliśmy specjalny bilet
za 1 zł upoważniający do 3 godz. pobytu na hali basenowej.
Zapisy na listę uczestników odbywać się będą przy basenie sportowym przed i podczas trwania maratonu. Po przepłynięciu jednej lub więcej długości basenu należy wrócić do listy sędziowskiej i opłacić swój dystans (datek do puszki) w rozliczeniu: 1 długość basenu = 1zł do puszki fundacji Siępomaga.
Spośród wszystkich zapisanych uczestników maratonu, wylosujemy 5 osób, które otrzymają bon upominkowy na 3 wejścia bez limitu czasu pobytu na hali basenowej Pływalni Limanowskiej (lista wylosowanych osób będzie opublikowana następnego dnia na stronie Pływalni. Bony będą do odebrania w kasie obiektu).

Hol główny:
14.00 – 17.00 Kiermasz pysznych ciast.
W zamian za symboliczną opłatę, która zostanie przekazana dla Justyny, każdy będzie miał okazję skosztować słodkich wypieków wykonanych przez  Panie z Kół Gospodyń Wiejskich.
Każdy może wspomóc nawet przysłowiową złotówką oficjalną zbiórkę dla Justyny na portalu siepomaga.pl.
Zapraszamy w najbliższy poniedziałek do Pływalni Limanowskiej, przy ulicy Zygmunta Augusta 37!

Nie może Was zabraknąć!!!

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content