Statuetka „Turystycznej Perły Powiatu Limanowskiego” wręczona!

Krzysztow Augusty Dyrektor Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego im. Szarych Szeregów wraz ze swoim zastępcą Jerzym Kościelnym podczas odbioryu statuetki "Turystycznana Perła Powiatu Llimanwskiego" dla Bazy Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa Lubogoszcz na wspolnym zdjeciu z przedstawicielami Zarzadu Powiatu Limanowskiego: Starosta Limanowskim Mieczysławem Urygą, Wicestarosta Powiatu limanowskiego Agatą Zięba oraz Czlonkami zarzadu powiatu: Józefem Jaworskim i Wojciechem Włodarczykiem.

10 października 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Limanowej wręczono statuetkę „Turystycznej Perły Powiatu Limanowskiego”.
W tegorocznej edycji internetowego plebiscytu na najlepszą atrakcję turystyczną regionu zwyciężyła Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa Lubogoszcz.

Pamiątkowa statuetka dla nowej „Turystycznej Perły” została oficjalnie przekazana podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Limanowskiego. W wydarzeniu uczestniczyli:  Starosta Limanowski Mieczysław Uryga, Wicestarosta Agata Zięba oraz członkowie Zarządu Wojciech Włodarczyk i Józef Jaworski. Statuetkę Turystycznej Perły Powiatu  odebrali Przedstawiciele Bazy Szkoleniowo -Wypoczynkowej Lubogoszcz Krzysztof Augusty Dyrektor Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego im. Szarych Szeregów wraz ze swoim zastępcą Jerzym Kościelnym.

Baza Szkoleniowo -Wypoczynkowa Lubogoszcz  jest malowniczo położona na zboczu góry Lubogoszcz w miejscowości Kasinka Mała (Gmina Mszana Dolna),  jest jednym z niezwykle atrakcyjnych i unikatowych w skali kraju ośrodków turystyczno – edukacyjno- rekreacyjnych. Doskonale zorganizowane zaplecze, tradycja sięgająca lat 20. ubiegłego stulecia, korzystny dla zdrowia i kondycji organizmu klimat oraz otoczenie gór Beskidu Wyspowego i Gorców to nie jedyne atuty, jakimi wyróżnia się tegoroczny zdobywca tytułu Turystycznej Perły. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją na temat Bazy Szkoleniowo – Wypoczynkowej Lubogoszcz  i oczywiście serdecznie zachęcamy  do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca w naszym powiecie!

Gratulujemy zwycięzcy zdobycia zaszczytnego tytułu, a także wszystkim wyróżnionym obiektom i atrakcjom turystycznym biorącym udział w trzeciej edycji plebiscytu. Dziękujemy również wszystkim biorącym udział w tegorocznym głosowaniu za aktywność i współpracę w promowaniu najciekawszych zakątków  i atrakcji naszego powiatu. Dzięki Państwa głosom i znajomości regionu odkryliśmy kolejną Perłę lokalnej turystyki!