Podpisanie umowy na dostawę sprzętu komputerowego oraz akcesorów dla ZSTiO w Limanowej.

Podpisanie umowy na zakup sprzetu komputerowego 25.06.2019

W dniu 26 czerwca 2019 r. Starosta Limanowski Mieczysław Uryga i Wicestarosta Limanowski Agata Zięba reprezentując Powiat Limanowski podpisali umowę z Panem Krzysztofem Lechem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą F.H.U. „HORYZONT” Krzysztof Lech z Gorlic na dostawę sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem i akcesoriami komputerowymi oraz drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej.

W ramach zamówienia szkoła zostanie wyposażona w następujący sprzęt:

• komputery osobiste przeznaczone do konfigurowania, testowania, demontażu i montażu – 16 szt.,
  • zestawy komputerowe – 20 szt.,
  • laptopy – 5 szt.,
  • licencje na pakiet biurowy dla edukacji – 41 szt.,
  • dyski USB (pendrive) – 24 szt.,
  • drukarkę laserową (kolorową) – 1 szt.,
  • switche zarządzalne z PoE – 16 szt.,
  • urządzenie wielofunkcyjne – 1 szt.,
  • klawiatury i myszy bezprzewodowe – 4 szt.,
  • drukarkę laserową ze skanerem A3 WiFi – 1 szt.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Utworzenie CKZiU w ZSTiO w Limanowej – poszerzenie oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe i ustawiczne z terenu powiatu limanowskiego”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Poddziałania 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów – SPR.

Koszt zamówienia wynosi 168 312,43 zł z czego 90 % zostanie dofinansowana ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa.

Podpisanie umowy na zakup sprzetu komputerowego 25.06.2019