Podpisano umowę na rozbudowę siedziby starostwa

starosta przekazuje umowę wykonawcy, obok stoi wicestarosta

29 maja 2024 r.

W dniu 29 maja br. podpisana została umowa na budowę obiektu administracyjno – usługowego przy ulicy Józefa Marka 9, który będzie wchodził w skład siedziby Starostwa Powiatowego. Jako wykonawca zadania wybrana została Firma Usługowa „EKO-REM-BUD” Jan Cabak z Łabowej.

Przedsięwzięcie realizowane będzie w formule zaprojektuj i wybuduj. Okres realizacji zadania to: 2024 r. – 2026 r.

Przedmiot umowy obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi pozwoleniami, a następnie roboty budowlane w zakresie:
– prace rozbiórkowe, w tym rozbiórkę instalacji kanalizacji sanitarnej i instalacji teletechnicznej,
– wykonanie przyłączy, w tym wodociągowych, kanalizacji sanitarnej, deszczowej, gazowej, telekomunikacyjne, itp.,
– budowę budynku administracyjno – usługowego,
– wykonanie niezbędnych instalacji i urządzeń,
– zagospodarowanie terenu,
– wyposażenie.