Podsumowanie V Edycja Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej Laskowa 2021

W miesiącach lipiec, sierpień została rozegrana Wakacyjna Liga Siatkówki Plażowej w Laskowej, zorganizowana pod patronatem Starosty Limanowskiego Mieczysława Uryga.

W V edycji rozegrano 10 turniejów w których wzięło udział łącznie 15 par męskich oraz par mieszanych z naszego powiatu i nie tylko. Rozgrywki odbywały się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz w piątki w godzinach wieczornych na boiskach plażowych ZS w Laskowej. System rozgrywek był dostosowany do ilości zgłoszonych par w danym dniu. W końcowej klasyfikacji decydował zacięty ostatni turniej a o miejscach na podium  decydowały różnice jednopunktowe.

Organizatorzy piątej edycji Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej dziękują: Staroście Powiatu Limanowskiego Panu Mieczysławowi Uryga.

Organizatorzy dziękują sponsorom oraz wszystkim uczestnikom biorącym udział w lidze siatkówki plażowej, zapraszając jednocześnie do udziału w szóstej edycji Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej.

Klasyfikacja końcowa:

• miejsce – Jacek Cięciel, Przemysław Ogorzały